הזדמנות מיוחדת ל 200 נרשמים ראשונים בלבד!!!

                                                                                         

                                                                                                                       

גמ"ח "השתדלות" יוצא לראשונה במסלול ייעודי 

עבור הצטרפות ליחידות הלוואה בגמ"ח לחתני ה'בר מצווה'


גמ"ח "השתדלות", אשר הוקם במטרה להציג ולהנגיש לציבור יראי ה' העמלים בתורה את הדרך המכובדת והקלה ביותר לנישואי הילדים ברוגע ושלווה. משיק בימים אלו מיזם ייחודי ראשוני מסוגו עבור כלל הבנים בגיל הבר מצווה. במסגרת מסלול זה יינתנו הטבות משמעותיות ביותר למצרפים את ילדיהם בגילאים אלו למסלולי הגמ"ח השונים. הפרטים המלאים.


גמ"ח "השתדלות" הוקם לפני כ - 3 שנים בברכתם ובעידודם של גדו"י שליט"א ובראשם מרן שר התורה רבינו הגר"ח קנייבסקי זללה"ה אשר אף התקיים במעונו מעמד ייסוד וביסוס הגמ"ח.

בנשיאות 'השתדלות' עומדים. ראש ישיבת באר התורה הגאון הגדול רבי גבריאל יוסף לוי שליט"א. והגאון רבי ישראל גנס שליט"א מרבני שכונות בית וגן ומטרסדורף.

גמ"ח "השתדלות", שהוקם במטרה לעזור ולסייע לציבור יראי ה' לצלוח את תקופת נישואי הילדים בצורה בטוחה ומכובדת, צבר תאוצה רבה והתקבל בברכה ובשמחה אצל ציבור בני התורה. לאור המחיר הנמוך והניהול המקצועי הבטוח. ובעיקר הכשרות מצד כל הלכות ריבית.

המרכיב המייחד את מסלולי גמ"ח "השתדלות" משאר התוכניות הקיימות, הינה ההצטרפות עד שלב מאוחר כך שניתן לצרף ילדים ל''השתדלות'' עד גיל 18 דבר אשר איננו קיים בכל מסגרת אחרת מה שיוצר מצב שההצטרפות לגמ"ח השתדלות מתאימה כמעט לכל בית בישראל.


לאור הביקוש הרב להצטרפות, ובפרט לאור והקושי הגדול הכרוך כיום בקניית דירה עבור הילדים. גמ"ח השתדלות משיק בימים אלו תוכנית מיוחדת וייעודית עבור הורים שילדיהם הגיעו לגיל בר המצווה תחת הסלוגן "בן שלוש עשרה לחופה" במסגרת תוכנית זו כל הורה המצרף את ילדיו שהגיעו לגיל בר המצווה יהיה זכאי להטבות משמעותיות ביותר בהתאם למסלול בו בחר.

ב"השתדלות" מסבירים את המהלך, ולדבריהם בעת שהילד מגיע לגיל בר המצווה הוא הזמן שהוריו פתאום שמים את ליבם לאחור ומביטים איך חלפו להם השנים במהירות כה רבה וכבר ילדם הגיע לעול תורה ומצוות. ולכך אין זמן מתאים יותר לתכנן את העתיד הילדים גם בחתונתם, לצרפם לחברות ב"השתדלות" למען יוכלו להתחתן בכבוד הראוי.

"בהשתדלות" מעוניינים שגיל הבר מצווה תיהיה התחנה האחרונה להורים לדעת שכבר מדי מאוחר וחייבים לתכנן את העתיד.

ב"השתדלות" אף מספרים על עשרות פניות שמגיעות מדי יום ביומו, של הורים שאיחרו את המועד ומנסים כעת שזמן חתונת בנם או ביתם קרב לראות באיזה דרך יוכלו להשיג את המימון הדרוש. ואנו למרבה הצער נאלצים להשיב בשלילה, ולכך מקדמים בימים אלו תוכנית זו.


אולם חשוב לציין שהזדמנות מיוחדת ונדירה זו הינה ל 200 הנרשמים הראשונים בלבד!!!

 

ב"השתדלות" פונים בקריאה נרגשת לציבור יראי ה' : חובת ה"השתדלות" המוטלת על כולנו, אל תאמר לכשאפנה…. זה הזמן לצרף את ילדיך לחברות בגמ"ח וכך תוכל להבטיח את חתונתם ומגורם בבוא העת בצורה שלווה ורגועה ללא כל עול מיותר ומייגע..

ובפרט עכשיו ישנה הטבה מיוחדת למצטרפים בשנה שחלה הבר מצווה.

זכות להלוואה נוספת על כל יחידת הלוואה ע''ס 10.000 ש"ח סה''כ תוספת של 60.000 ש"ח